ALGO’nun Mevcut Fiyat Aralığında Uzun Vadeli Harika Bir Seçim Olmasının Nedeni!

ALGO’nun Mevcut Fiyat Aralığında Uzun Vadeli Harika Bir Seçim Olmasının Nedeni!
0

Algorand, inovasyon ve sürdürülebilirliğe odaklanması sayesinde en iyi blockchain ağlarından biri olmaya devam ediyor. Bununla birlikte, yerel kripto para birimi ALGO daha iyi günler geçirdi ve şu anda kritik bir fiyat noktasında işlem görüyor.

31 Mart’ta 0.98 dolarla zirve yaptıktan sonra Nisan ayının başından beri düşüş performansı sergiledi. Ancak, geçen yıl Kasım ayında elde ettiği 2,82$’lık ATH’ye kıyasla aylık indirimi sönük kalıyor. Bu, mevcut fiyatının şu anda ATH fiyatının yaklaşık dörtte biri ile işlem gördüğü anlamına geliyor.

ALGO’nun fiyat etiketini uzaklaştırmak, alçalan direnç ve yanal destek ile desteklenen bir üçgen modelinde işlem gördüğünü ortaya koyuyor. Mart sonu zirvesi, 14 Nisan’daki desteği tekrar izlemeden ve yeniden test etmeden önce direnç çizgisine çarptı. Destek ve direnç çizgisi fiyatı dar bir aralığa sıkıştırdığından ALGO şu anda kritik bir bölgede.

algo
algo'nun mevcut fiyat aralığında uzun vadeli harika bir seçim olmasının nedeni! 3

ALGO’nun Mevcut Desteği Neden Kritik?

ALGO’nun 2.11$’a yakın mevcut destek seviyesi, şimdiye kadar oldukça güçlü bir geri dönüş noktası olduğunu kanıtladı. Bu yıl şimdiye kadar birçok kez ve 2021’de en az 3 kez aynı seviyeden geri döndü. Bu, yapısal destek olarak zaten kurulduğu ve bu temel seviyenin altına en son Şubat 2021’de düştüğü anlamına geliyor.

ALGO, özellikle önümüzdeki birkaç gün içinde aynı destek seviyesi güçlü kalırsa, önemli bir yükseliş olabilir. Böyle bir sonucun olasılığı, önceki ATH’sine kıyasla işlem gördüğü ağır indirim ile daha da artar.

Bununla birlikte, son birkaç gün içinde yoğunlaşan satış baskısı nedeniyle en iyi kripto para birimlerinin çoğunda olduğu gibi desteği de kırabilir.

Zincir Üstü Etkinliği

Piyasa güçlerinin şu anda ALGO’nun mevcut değerinde ağır bir eli var. Bununla birlikte, zincir üstü faaliyetleri de sadece mevcut değerinde değil, aynı zamanda gelecekteki fiyat hareketinde de kritik bir rol oynamaktadır. NFT pazarı, Algorand blok zincirindeki aktivite seviyesini ölçmeye yardımcı olabilecek temel yardımcı sürücüler arasındadır.

algo
algo'nun mevcut fiyat aralığında uzun vadeli harika bir seçim olmasının nedeni! 4

1.000 ABD Dolarından daha az NFT satın alan benzersiz adreslerin sayısı, son 90 gün içinde sürekli olarak 13.400’ün üzerinde kaldı. NFT ticaret hacimleri Mart ortasından itibaren önemli ölçüde arttı.

100 bin doları aşan toplam NFT hacmi, fiyatlar düştükçe son 2 gün içinde kayda değer bir artış kaydetti. Son 12 aya bakıldığında, NFT hacimlerinin bu dönemde önemli bir büyüme kaydettiği görülüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap