Adam Back 100.000 $ Bitcoin Fiyat Tahminini Yineledi!

Adam Back 100.000 $ Bitcoin Fiyat Tahminini Yineledi!
0

Back, Grayscale’in Bitcoin ETF’sinin olası lansmanı ve BTC’nin geleneksel finans piyasalarından korelasyonunun, varlığı 2022’nin sonuna kadar 100 bin dolara itebileceğini belirtti.

bitcoin

Piyasa vs. Bitcoin

Kripto para piyasasının son zamanlarda geri çekilmesine rağmen, İngiliz kriptograf ve açık sözlü bir bitcoin destekçisi olan Adam Back, varlığın 2022’nin sonuna kadar 100.000$’a ulaşabileceğini düşünüyor. Ayrıca uzun vadede BTC ve HODL miktarlarını almaya devam ettiğini itiraf etti.

Kaza Ne Olursa Olsun, Geriye Boğa Kalır

Kripto para endüstrisi geçen hafta önemli ölçüde çöktü ve yatırımcılar arasında paniğe ve varlık sınıfının sorunlarının üstesinden gelip gelemeyeceğine dair şüphelere neden oldu. Küçük ruh halinin bir örneği, 7’ye düşen Bitcoin’in Korku ve Açgözlülük Endeksi’dir (COVID-19’un dünyayı şok ettiği 2020’nin başından beri görülmeyen bir seviye).

Negatif eğilimin aksine, blok zinciri teknoloji firması Blockstream’in CEO’su Adam Back birincil kripto para birimi için parlak bir gelecek öngördü ve USD değerinin yıl sonuna kadar 100.000 $ ‘a ulaşacağını tahmin etti.

Ona göre, ABD Menkul Kıymetler Borsası Komisyonu Grayscale’in BTC ETF başvurusunu onaylarsa fiyat artışı tetiklenecek. Bu ayın başlarında şirket, Donald B. Verrilli’yi ek hukuk danışmanı olarak atayarak Bitcoin tröstünü borsada işlem gören bir fona dönüştürme emellerini ikiye katladı.

Kripto para biriminin bu yıl 100.000 dolara yükselmesinin bir başka nedeni de Back’in hisse senetlerinden ve geleneksel finansal piyasalardan ilişkisinin kopmasını beklemesi.

Daha sonra, İngilizler kendisini uzun vadede BTC satın almaya ve elinde tutmaya devam ettiğini kabul ederek kendisini “kalıcı boğa” olarak tanımladı. Kaldıraç kullanmadığını ve bu nedenle “zamanlamanın önemli olmadığını” söyledi.

Önceki Tahminleri

İki yıl önce Back, küresel ekonomik durumun Bitcoin fiyatını 2025 yılına kadar 300.000 dolara yükseltebileceğini söyledi. COVID-19 pandemisinin birçok insanın evden çalışmasına neden olduğunu, bunun emlak sektörünü etkilediğini ve emlak yatırımlarını daha riskli hale getirdiğini açıkladı.

Ek olarak, insanların “paranın değerini düşünmek ve parayı korumanın yollarını aramak” için daha fazla zamanları vardı, bu da onları bitcoin’e itebilir.

Back ayrıca, Satoshi Nakamoto takma adıyla bilinen dijital varlığın gizemli yaratıcısı olduğu yönündeki spekülasyonları da reddetti.

Geçen yıl Nisan ayında, Bitcoin bir boğa koşusundayken ve 55.000 dolar civarında işlem görürken Back, değerlemesinin 2021’in sonunda 100 bin dolara ulaşacağını tahmin etti. BTC’nin Kasım ayında tamamen yükselmesine rağmen, tahmini gerçekleşmedi. neredeyse 70 bin dolar.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap