ADA Fiyat Analizi: Cardano Kritik Bir Desteğin Altında Çöküyor, İşte Bir Sonraki Ayı Hedefi!

ADA Fiyat Analizi: Cardano Kritik Bir Desteğin Altında Çöküyor, İşte Bir Sonraki Ayı Hedefi!
0

ADA desteği 0,50 dolardan kaybetti ve ne yazık ki boğalar için bu, daha düşük hedeflerin artık oyunda olduğu anlamına geliyor.

Temel Destek seviyeleri: 0,39 ABD doları 

Anahtar Direnç seviyeleri: 0,50 ABD Doları, 0,60 ABD Doları

Bugün kriptoda sancılı bir güne dönüştü ve piyasanın büyük bir kısmı dayak yedi. ADA, desteği 0,50 dolardan kaybettikten sonra bir istisna değildi ve bu şu anda direnç görevi görüyor. Bir sonraki kritik destek 0,39 ABD dolarında bulunur, ancak Cardano, momentumun iyileşmesi durumunda bundan önce bir tersine dönüş için bir umut olabilir.

ada
ada fiyat analizi: cardano kritik bir desteğin altında çöküyor, i̇şte bir sonraki ayı hedefi! 3

Teknik Göstergeler

İşlem Hacmi: ADA’nın fiyatı, azalan hacimde desteği 0,50 dolardan kaybetti. Bu oldukça şaşırtıcı ve mevcut pazarda neredeyse hiç alıcı olmadığını gösteriyor. Kim satıyorsa alay ediyor olabilir.

RSI : Günlük RSI, aşırı satım alanından zar zor kurtulduktan sonra geri dönüyor. Düşüş momentumu devam ederse, RSI tekrar 30 puanın altına düşebilir.

MACD : Günlük MACD, bugün histogramda daha düşük olan bir düşüş sinyali veriyor. Alıcıların bir an önce gelmesi gerekiyor, aksi takdirde sahne daha düşük seviyelere ayarlandı.

ada
ada fiyat analizi: cardano kritik bir desteğin altında çöküyor, i̇şte bir sonraki ayı hedefi! 4

ADA Fiyatı İçin Kısa Vadeli Tahmin

ADA’nın 2018 zirvesi 0,39 dolardı. Bu seviye mevcut düşüş trendini durduramazsa, kripto para biriminin başı büyük belada olabilir çünkü bunun altındaki bir sonraki destek seviyesi 0.17 dolarda bulunur. Ayı piyasasında %95’lik bir düzeltme altcoinler için alışılmadık bir durum değil, bu nedenle en iyisini umarken en kötüsüne hazırlanmak iyi bir fikir olabilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap