ADA Fiyat Analizi: Cardano Haftaya Düşüşle Başladı, 0,90 $ Başarısız Olursa Sonraki Destek Ne Olacak?

ADA Fiyat Analizi: Cardano Haftaya Düşüşle Başladı, 0,90 $ Başarısız Olursa Sonraki Destek Ne Olacak?
0

ADA, gıpta edilen 1 doları geri alamadı ve boğalar için ileride daha fazla sorun olabilir gibi görünüyor.

Temel Destek seviyeleri: 0,90 ABD doları, 0,79 ABD doları 

Temel Direnç seviyeleri: $1, $1,2

Bu Pazartesi, piyasanın kırmızıyla açıldığını gördü ve Cardano birkaç saat içinde %5 düştü. 0,90 dolarlık destek, kripto para biriminin düşmesini önlemek için mücadele ediyor ancak satış baskısı devam ederse büyük olasılıkla başarısız olacak. Böyle bir durumda, ADA’nın 0,79 dolardan iyi bir desteği var. 1 dolardaki direncin mevcut fiyat hareketi göz önüne alındığında test edilmesi pek mümkün değil.

ada
ada fiyat analizi: cardano haftaya düşüşle başladı, 0,90 $ başarısız olursa sonraki destek ne olacak? 3

Teknik Göstergeler

İşlem Hacmi: Hafta sonu boyunca sabit bir fiyat hareketinden sonra bu son düşüşte toplanan hacim. Bu boğalar için kötü haber ve satıcıların ciddi olduğunu gösteriyor.

RSI : Günlük RSI daha düşük bir zirve yaptı ve tekrar daha düşük bir dip yapabilir, bu da eğilimi kesin olarak düşüş tarafına yerleştirir.

MACD : Satıcılar baskıyı sürdürürse, hareketli ortalamalar aşağı doğru hızlanmaya hazır gibi görünüyor ve günlük MACD düşüş eğiliminde.

ada
ada fiyat analizi: cardano haftaya düşüşle başladı, 0,90 $ başarısız olursa sonraki destek ne olacak? 4

ADA Fiyatı İçin Kısa Vadeli Tahmin

Ayılar saldırılarına devam ederse, bu hafta sonuna kadar 0,79 dolardan Cardano söz konusu değil. Ayrıca tüm piyasanın kırmızı renkte açıldığını ve bu durumun kaçınılmaz olarak ADA için de sıkıntılara yol açtığını belirtmekte fayda var.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap