ADA Fiyat Analizi: Cardano Haftada %8 Düştü, Daha Ne Kadar Düşebilir?

ADA Fiyat Analizi: Cardano Haftada %8 Düştü, Daha Ne Kadar Düşebilir?

Cardano düşüş trendinde olmaya devam ediyor ve bir kez daha kritik bir destek bölgesine doğru ilerliyor gibi görünüyor. Etrafında nasıl davrandığı, muhtemelen kripto para biriminin ileriye dönük yönünü belirleyecektir.

Temel Destek seviyeleri: 0,35 ABD doları   

Anahtar Direnç seviyeleri: 0,39 ABD doları

ADA’nın 0,43 doların altına düşmesini izleyen kırılma şiddetliydi ve fiyat, kilit destek olan 0,35 doların hemen üzerinde bir miktar rahatlama bulmayı başardı. Bu süreçte, kripto para birimi, aşağıda mavi ile gösterilen düşen bir kama oluşturdu.

Direnç 0.39$’da bulunuyor ve alıcılar şu anda fiyatı daha yükseğe çıkaracak güce sahip değiller.

ada
ada fiyat analizi: cardano haftada %8 düştü, daha ne kadar düşebilir? 3

Teknik Göstergeler

İşlem Hacmi: Fiyat düştükçe hacim artıyor gibi görünüyor, bu düşüş eğilimi gösteriyor. Mevcut eylem bir ders kitabı örneğidir.

RSI : Günlük RSI aşırı satıldı ve 30 puanın altında. Bugüne kadar, alıcılar bu alandan uzaklaşmak için başarısız oldular.

MACD : Günlük MACD düşüş gösteriyor, ancak fiyat temel desteğin üzerinde görünüyor. Ancak, bu sürmeyebilir.

ada
ada fiyat analizi: cardano haftada %8 düştü, daha ne kadar düşebilir? 4

ADA Fiyatı İçin Kısa Vadeli Tahmin

Cardano’nun fiyat hareketi çok fazla zayıflık gösteriyor ve alıcılar saldırıya geri dönemezlerse, kilit desteği muhtemelen 0,35 dolardan kaybedecekler. Şimdiye kadar elde edebilecekleri en iyi şey, satışları geçici olarak durdurmaktı. Ancak bu noktada, yakında bir şeyler değişmezse, pazarın daha düşük fiyatları keşfetmesi daha olası görünüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.