ADA 1 Doların Altına Çöktü, Nisan 2021’den Beri En Düşük Değerlerinde…

ADA 1 Doların Altına Çöktü, Nisan 2021’den Beri En Düşük Değerlerinde…
0

Kripto piyasalarındaki olumsuz hissiyatın ardından Cardano’nun yerel tokeni ADA, 1 doların altına düştü. Cumartesi günü aşağıda bir fitil olmasına rağmen, bu seviye Nisan 2021’den bu yana en düşük seviyede. ADA şu anda Eylül ayına göre ATH’sinin %68 altında.

Temel Destek seviyeleri: 0,9 ABD doları, 0,67-0,7 ABD doları

Temel Direnç seviyeleri: $1, $1,2

ADA hafta sonu geçici bir rahatlama bulmuş gibi görünüyordu, ancak bu, fiyat düştüğünde Pazartesi günü (bunu yazarken) hızla değişti.

Ayılar, piyasanın tam kontrolüne sahip görünüyorlar, çünkü ADA hızla bir sonraki desteğe 0,9 dolardan ulaşmak için ilerliyor gibi görünüyor. İkincisi tutmazsa, bir sonraki ana destek alanı daha da aşağıda – 0,67-0,7 ABD doları (Fib seviyesi + Şubat ayının en düşük seviyesi).

ada
ada 1 doların altına çöktü, nisan 2021'den beri en düşük değerlerinde... 3

Teknik Göstergeler

İşlem Hacmi: Yüksek hacim, düşüş işareti ve kırmızı bayrak olan en son çöküşü takip etti. Yedi günlük mumdan son altısı kırmızıydı.

RSI : Günlük RSI, 65 puandan 36’ya çıkarak en son 1,6 dolardan sonra düştü. Bu, sürekli satış baskısını anlatıyor. Bununla birlikte, RSI henüz aşırı satım bölgesine girmedi ve bu da satışların henüz sona ermediğini gösteriyor.

MACD : Geçen Cuma, günlük MACD, yalnızca sonraki günlerde hızlanan bir düşüş geçişi yaptı. Şu anda olası bir geri dönüş belirtisi yok.

ada
ada 1 doların altına çöktü, nisan 2021'den beri en düşük değerlerinde... 4

ADA Fiyatı İçin Kısa Vadeli Tahmin

Alıcı eksikliği nedeniyle ve tıpkı kripto piyasalarının olumsuz hissiyatı gibi, ADA’nın fiyatı da hafta sonu meydana gelen çok küçük bir sıçrama ile geçen hafta düşmeye devam etti.

Bugün, fiyat güney’de devam etti. Bu nedenle, tersine bir dönüş beklemek için henüz çok erken ve Cardano için en olası durum düşüş eğiliminin devam etmesi ve 1 doları sağlam bir dirence çevirmesidir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap