Cardano Fiyat Analizi: ADA 0.30 Dolara Düşmeye Yakın, Boğaların Hamlesi Ne Olacak?

Cardano Fiyat Analizi: ADA 0.30 Dolara Düşmeye Yakın, Boğaların Hamlesi Ne Olacak?

Cardano (ADA), 35 sentlik destek seviyesinin aşağı yönde kırılmasından sonra hala baskı altında kalmaya devam ediyor. Alıcıların yokluğunda, fiyatın düşüş eğilimi devam ediyor.

Temel Destek seviyeleri: 0,30 ABD Doları

Temel Direnç seviyeleri: 0,35 $ 

Cardano, hızla kilit destek seviyesi olan 30 sente doğru ilerliyor. Ayılar, fiyatın Şubat ortasından bu yana düşüş trendinde olması nedeniyle tam kontrolü ele geçirdi. Mevcut direnç seviyesi 35 sentte ve muhtemelen kripto para birimi destek bulana kadar test edilmeyecek.

ada
cardano fiyat analizi: ada 0.30 dolara düşmeye yakın, boğaların hamlesi ne olacak? 3

Fiyat hareketi neredeyse her gün aşağı yönlü olduğu için işlem hacmi istikrarlı bir şekilde satış yönünde devam ediyor. Alıcılar henüz görünmüyor. Günlük RSI 34 puanda ve yakında 30 puanın altında aşırı satış bölgesine ulaşabilir. Günlük MACD ise düşüş eğilimini sürdürüyor ve hareketli ortalamalar düşmeye devam ediyor. Şu anda olası bir geri dönüş işareti gözlenmiyor.

ada
cardano fiyat analizi: ada 0.30 dolara düşmeye yakın, boğaların hamlesi ne olacak? 4

ADA Fiyatı İçin Kısa Vadeli Tahmin

Fiyat hareketi mevcut düşüş eğilimini sürdürüyor ve piyasa için önemli birkaç makroekonomik olayın ardından önümüzdeki hafta nasıl gelişeceğini görmek önemli.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.