Açığa Çıkmayı Planlayan Dogecoin Yatırımcıları Bu Fırsatı Kaçırmamalı!

Açığa Çıkmayı Planlayan Dogecoin Yatırımcıları Bu Fırsatı Kaçırmamalı!
0

Kripto piyasası şu anda toparlanmak için çok çalışıyor. Ancak satış baskısı açıkça daha güçlü. Ve Dogecoin bir sonraki kurbanı olabilir.

İlginç bir şekilde, net bir gösterge ortaya çıkmadı, ancak DOGE önümüzdeki birkaç gün içinde birkaç kırmızı mum daha görebilir.

Dogecoin’in Yeni Yörüngesi

Meme jetonunun 14 ayın en düşük seviyesi olan 0.049 $’a düşmesinden sadece birkaç gün sonra, DOGE tekrar düşüşe geçebilir. Böyle bir durumda, bir fiyat düşüşü son zamanlarda tanık olduğu %46.23’lük artışı geçersiz kılacağından, yatırımcılarını ağın bir parçası olmaktan ciddi şekilde vazgeçirecektir.

Düşüşün ipuçları, konsolide olan piyasadan ve Dogecoin’in %92’lik kademeli düşüşle sonuçlanan düşüş trendini yeniden test etmesinden geliyor.

dogecoin
açığa çıkmayı planlayan dogecoin yatırımcıları bu fırsatı kaçırmamalı! 5

Parabolik SAR, basın zamanında 0,07 dolardan işlem gördü. Piyasada aktif bir yükseliş trendinin göstergesidir. Ancak Ortalama Yön Endeksi (ADX), yükseliş trendinin gücünü kaybettiğini gösteriyor.

İkinci gösterge 25.0 eşiğinin altına düştüğünde, yükseliş trendi düşüş trendine dönüşebilir ve bir fiyat düşüşü gerçekleşecektir.

Şimdi, göreceli Güç Endeksi’nde (RSI) yükseliş olmaması da ona fazla destek sağlamayacak.

Bu, yaklaşık bir yıldır kayıplara maruz kalan yaklaşık iki milyon DOGE sahibi için yıkıcı olacak.

Dogecoin, 2022’nin başından beri yatırımcılarını pek teşvik etmedi. Ortalama işlem hacmi sadece bu yıl 10 milyar dolardan 1 milyar dolara düştü.

Son üç ayda daha da değer kaybeden DOGE sahipleri, en fazla ortalama 400-500 milyon dolar değerinde arz etrafında hareket ediyor.

dogecoin
açığa çıkmayı planlayan dogecoin yatırımcıları bu fırsatı kaçırmamalı! 6

Buna ek olarak, Dogecoin günlük bazda yaklaşık 1 milyon dolarlık çekim tasfiyeleriyle karşı karşıya. 19 Haziran’daki zirvesinde, 5,71 milyon dolarlık kısa vadeli sözleşmeler tasfiye edildi.

dogecoin
açığa çıkmayı planlayan dogecoin yatırımcıları bu fırsatı kaçırmamalı! 7

Bu nedenle, yatırımcılardan asgari düzeyde destek alan DOGE, düşüş eğilimine karşı kolay bir mücadele beklememelidir. Ancak DOGE sahipleri yakında başka bir fiyat düşüşü bekleyebilirler.

dogecoin
açığa çıkmayı planlayan dogecoin yatırımcıları bu fırsatı kaçırmamalı! 8

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap