Aave Fiyat Tahmini – Aave Fiyatı 2021’de 600 Dolara Çıkacak mı?

Aave Fiyat Tahmini – Aave Fiyatı 2021’de 600 Dolara Çıkacak mı?
0

Bu Aave Fiyat Tahmini 2021 makalesi, yalnızca teknik analize dayanmaktadır. Aşağıda, Aave fiyat analizimizi ve tahminimizi oluştururken dikkate aldığımız temel metrikleri göreceksiniz.

Son birkaç hafta içinde, kripto piyasası hızlı bir toparlanma gösteriyor gibi görünüyor. Son iki aydaki düşüşün ardından kripto piyasası ya sabit kaldı ya da istikrarlı bir şekilde büyüyor. Şu anda, dijital varlık endüstrisinin sonunda tekrar yükselişe geçebileceği görülüyor.

AAVE aynı fiyat dalgalanmasını yaşayacak mı? Bu AAVE fiyat analizi 2021 makalesinde yakında öğreneceğiz . Ama önce, AAVE’nin ne olduğuna bir bakalım.

Aave Token (AAVE) nedir?

Aave, kullanıcıların kripto para birimi ödünç almalarını ve ödünç vermelerini sağlayan merkezi olmayan bir finans (DeFi) protokolüdür. Ayrıca, borç verenler, özel olarak geliştirilmiş likidite havuzlarına kripto varlıkları yatırarak faiz kazanabilirler. Dahası, borçlular likidite ile flaş krediler almak için dijital varlıklarını teminat olarak kullanabilirler.

Aave, Kasım 2017’de piyasaya sürüldüğünde ilk olarak ETHLend olarak adlandırılıyordu, ancak, Aave olarak yeniden markalaşma Eylül 2018’de gerçekleşti. Dahası, AAVE, sahiplerine platformda indirimli ücretler sunuyor ve aynı zamanda sahiplerine söz hakkı sağlayan bir yönetim belirteci olarak çalışıyor. protokolün gelecekteki gelişimi.

Artık AAVE konusunda net olduğumuza göre, AAVE’nin 2021’de faydalı bir kripto olacağını düşünüyor musunuz? Bana katılın ve bu AAVE fiyat analizindeki ve AAVE fiyat tahminindeki çizelgeleri görelim.

Aave (AAVE) Mevcut Piyasa Durumu

Bu Aave Token fiyat analizini yazarken, AAVE 24 saatlik işlem hacmi 546.825.212 $ ile 404.16 $’dan işlem görüyor. AAVE’nin fiyatı son 24 saatte %7 arttı. Şu anda, AAVE için en iyi kripto para borsaları WBF Exchange, Binance, OKEx, FTX ve Tokocrypto’dur. Şimdi, 2021 için bu AAVE teknik analizinin bir sonraki bölümüne geçelim.

Bununla birlikte, Aave Token 2021’de yatırım yapmak için iyi bir kripto para birimi midir? Bu Aave Token fiyat tahmini 2021 makalesinde öğrenelim .

Aave (AAVE) Fiyat Analizi 2021

Şu anda AAVE, CoinGecko’da 29. sırada yer alıyor . Ancak AAVE blok zincirindeki en son güncellemeler, geliştirmeler ve değişiklikler , kripto para birimi fiyatının daha da yükselmesine yardımcı olacak mı? Bu AAVE fiyat tahmini makalesindeki grafiklere geçelim.

aave usdt chart showing channel trend pattern 1024x595 1
Kanal Trend modelini gösteren AAVE/USDT grafiği (Kaynak: TradingView )

Günlük bir zaman diliminde belirlenen yukarıdaki grafikte Yükselen Kanal Trendi modelini görebiliriz. Yükselen kanal, yükselen paralel bir çizgi boyunca yukarı yönde gerçekleşen fiyat hareketidir. Dahası, grafik bu fiyat modelindeki En Yüksekler ve En Düşükler’i gösterir. Ayrıca, bu model kısa vadeli bir yükselişi temsil ediyor.

Yukarıda gösterildiği gibi, bu ayın başında AAVE ayıdan boğa trendine döndü. Bu, o dönemde gerçekleşen yüksek ticaret hacminin bir sonucudur.

aave relative strength index 1024x593 1
AAVE Göreceli Güç Endeksi (Kaynak: TradingView )

Göreceli Güç Endeksi (RSI) 70.6’da, bu da AAVE’nin aşırı alım durumunda olduğu anlamına geliyor. Bununla birlikte, tüccarların ticaret yaparken dikkatli olmaları ve daha fazla kayıplardan uzaklaşmaları gerekir.

AAVE’nin Basit Hareketli Ortalamasına (SMA) ve Üstel Hareketli Ortalamasına (EMA) da bakalım.

aave 30 day sma and 50 day ema 1024x592 1
AAVE 30 günlük SMA ve 50 günlük EMA (Kaynak: TradingView )

2021’in başından bu yana, AAVE’nin fiyatı öncekinden daha yüksek birçok yükseliş hareketi gördü. Üstelik bunları hemen dalgalanmalar, konsolidasyonlar ve düzeltmeler takip ediyor. Bunu göz önünde bulundurarak AAVE, 2021’de rekabetçi bir pazara sahip.

Aave (AAVE) Fiyat Tahmini 2021

Aşağıdaki tablo, AAVE’nin son birkaç gün içinde harika bir performans sergilediğini gösteriyor. Ayrıca, AAVE fiyatı yükseliş eğilimi gösteriyor. Bu eğilim devam ederse, AAVE boğalarla birlikte koşabilir, 509 dolarlık direnç seviyesini geçebilir ve 600 dolara daha da yükselebilir.

aave usdt price chart 1024x595 1
AAVE / USDT Fiyat Tablosu (Kaynak: TradingView )

Tersine, yatırımcılar kriptoya karşı çıkarsa, ayılar devralabilir ve AAVE’yi yükseliş pozisyonundan itebilir. Daha basit bir ifadeyle, AAVE’nin fiyatı düşüş sinyali olan neredeyse 311 dolara düşebilir.

Bu arada, uzun vadeli AAVE fiyat tahminimiz 2021 yükseliş gösteriyor. Yeni zirvelere ulaşma olasılığı yüksektir. Ancak bu, ancak daha önceki birçok psikolojik direnci kırarsa gerçekleşecektir.

Aave (AAVE) Fiyat Tahmini 2022

Bu yükseliş eğilimi devam ederse, Aave Token 2022’nin sonunda 700 dolara ulaşacak. Ayrıca, 2022’nin ilk yarısı 750 dolara kadar hızlı bir büyüme gösterecek. O zaman bu yükseliş yavaşlayacak, ancak büyük düşüşler beklenmiyor. Yaklaşan, ortaklık ve 700 $ ‘a ulaşan gelişmeler, fiyat açısından oldukça iyimser ancak yakın gelecek için şüphesiz mümkün.

Aave (AAVE) Fiyat Tahmini 2023

AAVE, destek seviyesini uzun vadeli hareketli ortalama olan 200-MA civarında tutarsa, alıcılar bir sonraki saldırı görevini 850 dolardan hayati seviyede oluşturmak için yeterli zamana ve istikrara sahip olacak ve bu da onu düşmeden, tutarlı bir şekilde oynamasını sağlayacak.

Aave (AAVE) Fiyat Tahmini 2024

Platformun son güncellemeleri, gelişmeleri, AAVE fiyat tahmini ve yeni proje tahminlerine göre, AAVE yatırımcıları 2024 civarında birçok ortaklık ve entegrasyon bekleyebilirler. fiyat yükselip 950$ civarına ulaşabileceğinden en iyi yatırım.

Aave (AAVE) Fiyat Tahmini 2025

Önümüzdeki dört yıl içinde AAVE fiyatları 1050$’a kadar çıkabilir. Ancak bu seviyeye ulaşmak AAVE için o kadar da zor olmadı çünkü alım veya satım emirleri için ek orta, kısa vadeli ve uzun vadeli fiyat hedefleri bulunabilir. Bu, AAVE’nin tahmine göre önümüzdeki beş yıl içinde yakında yeni ATH’ye ulaşma olasılığının yüksek olduğunu gösteriyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap