AAVE, DeFi Varlıkları İçinde En Büyük Kümülatif Getiriyi Görüyor, Ancak Burada Bir Uyarı Var!

AAVE, DeFi Varlıkları İçinde En Büyük Kümülatif Getiriyi Görüyor, Ancak Burada Bir Uyarı Var!
0

DeFi varlıkları oldukça yüksek bir birliktelikle işlem gördü, daha sakin bir ortam ve en iyi varlıklar arasında katalizör olaylarının eksikliği bu hafta sektörü süsledi. Ancak, bir platform gerçekten de diğerleri arasında göze çarpıyordu…

AAVE Protocol

En yeni ortaya çıkan DeFi kripto para birimlerinden biri olan AAVE, kullanıcıların kripto varlıklarını ödünç vermesine, ödünç almasına ve faiz kazanmasına olanak tanıyan merkezi olmayan bir borç verme sistemidir. AAVE protokolü, jetonun %97 oranında hızla yükselmesine neden olan en güçlü yükseltmeyi içeriyor ve böylece DeFi yeteneklerini güçlendiriyor. AAVE Platformunun V3’ü, platformda önemli değişiklikler getirdi.

Bu değişiklikler, zincirler arası işlemlerin etkinleştirilmesini ve daha yüksek borçlanma gücünün sağlanmasını içeriyordu. Protokolü korurken yeni varlıkların listelenmesi ve sistemdeki diğer birkaç yükseltme arasında gaz optimizasyonu bile. AAVE’nin protokolün V3’ünü başlatmasından sonraki performansı bir dönüş almış gibi görünüyor. Bakalım hangi taraf…

DeFi içinde kümülatif getiriler açısından, haftayı %13,3 kazançla kapatarak sektöre öncülük etti. İşte grafik gösterimi:

aave
aave, defi varlıkları i̇çinde en büyük kümülatif getiriyi görüyor, ancak burada bir uyarı var! 2

Aslında belirteç, son 24 saat içinde en büyük 1.000 Ethereum ETH/USD cüzdanı tarafından en çok işlem gören kripto para birimi olarak ortaya çıktı. Ayrıca en çok satın alınan on token arasında dördüncü sırada yer aldı.

Kripto para birimi veri platformu WhaleStats’tan alınan verilere göre, token ayrıca 24 saatlik süre boyunca Ethereum balinaları tarafından en çok kullanılan akıllı sözleşmeler arasında ikinci sırada yer aldı.

Bu anlatıyı desteklemek için, 3 Haziran itibariyle sahipler bile CoinMarketCap’e göre ani bir artış gördü. Basında, sayı 2 Haziran’dan itibaren önemli bir artış olarak kabul edilebilecek 111.554 olarak gerçekleşti.

Mağazada Daha Neler Var?

Token, en yüksek kümülatif getiri marjına rağmen yenildi. Yazma sırasında, AAVE 105 $ işaretiyle işlem gördüğü için yeni bir %2 düzeltme yaşadı. Ancak, burada başka bir anlatı var ve korkunç bir tane. AAVE’nin zincir üstü ölçümleri, övünecek hiçbir şey sergilemedi.

Ağda oluşturulan adreslerin sayısı, ağ büyümesinde %55’lik bir düşüş gördü. 29 Mart’ta 603 yeni adres oluşturulsa da yüksek. Ayrıca, 13 Mayıs’ta 446, ağın büyümesi önemli bir gelişme göstermedi.

Tokenin düşüş eğilimi göstermesinin nedenlerinden biri bu olabilir mi?

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap