25 Şubat Kripto Fiyat Analizi: Ethereum, Ripple, Cardano, Luna ve Shiba Inu

25 Şubat Kripto Fiyat Analizi: Ethereum, Ripple, Cardano, Luna ve Shiba Inu
0

Ethereum (ETH) Analiz

Genel analizlerde ETH, son birkaç gün içinde akıllara durgunluk veren bir fiyat hareketi yaşadı. Rus işgali haberi üzerine %15’ten fazla düştü, ancak bu kaybın çoğunu Perşembe günü telafi etmek için. Bununla birlikte, kripto para birimi hala düşüş eğiliminde ve fiyat son yedi gün içinde dolar değerinin %9’unu kaybetti.

Genel makro resim oldukça düşüş eğiliminde ve bu, ancak ETH bu yazının yazıldığı sırada pek olası olmayan 3.000 $ seviyesini geri alırsa değişmeye başlayacak. 2,500 dolarlık destek Perşembe günü iyi tuttu, ancak yakında yeniden test edilebilir.

Günlük zaman dilimindeki göstergeler düşüş eğiliminde ve ETH bu son yardım rallisinden sonra belirleyici bir anda görünüyor. Fiyat atlayabilir ve kilit direnci 2.800 dolarda test edebilir veya tekrar yukarıda belirtilen desteğe düşebilir.

analiz
25 şubat kripto fiyat analizi: ethereum, ripple, cardano, luna ve shiba inu 6

Ripple (XRP) Analiz

Rus işgali nedeniyle piyasaların paniğe kapılmasının ardından Perşembe günkü güzel toparlanmaya rağmen, XRP’nin fiyatı bugün düşmeye devam ediyor. Günlük mum kırmızı renktedir ve genişlemektedir. Bu düşüş trendi geçen hafta devam ediyor ve XRP son yedi gün içinde değerinin %9,7’sini kaybetti.

0,70 dolarlık direnç, fiyatın yükselmesine izin vermedi ve iyi durumda kalmaya devam ediyor. Anahtar destek, 0,58 dolardan oldukça uzakta bulunur ve XRP, herhangi bir sürdürülebilir iyileşme gerçekleşmeden önce bu seviyeyi test edebilir.

İleriye baktığımızda, göstergeler düşüşte ve momentum satıcı tarafında. Bu nedenle, iyi bir destek seviyesi bulana kadar yakın gelecekte fiyatların daha düşük düşmesi daha olasıdır. Piyasalardaki belirsizlik yüksek olmaya devam ediyor, bu nedenle oynaklık norm olacak.

analiz
25 şubat kripto fiyat analizi: ethereum, ripple, cardano, luna ve shiba inu 7

Cardano (ADA) Analiz

Cardano’nun fiyatı Perşembe günü 0,80 doların altına keskin bir düşüşün ardından kritik bir destek seviyesinde bulunuyor. ADA bu seviyenin üzerinde kalmayı başarırsa, fiyatın kilit direnci 1 dolarda test etme şansı var. Bunu başaramazsa, ADA 0,68 ABD dolarında bulunan bir sonraki desteğe düşebilir. Genel olarak, kripto para birimi son yedi gün içinde %17 fiyat kaybıyla zor bir hafta geçirdi.

Mevcut fiyat hareketi ve göstergeler boğaları desteklemiyor ve ADA, herhangi bir sürdürülebilir toparlanmadan önce düşmeye devam edebilir. Günlük zaman dilimindeki RSI dün neredeyse aşırı satım bölgesine düştü, ancak daha sonra hızla toparlandı. Satış hacmi güçlüydü ve bu devam edebilir.

Önümüzdeki birkaç gün ADA için kritik çünkü başka bir kilit destek seviyesini kaybetmek onu hızla yarım dolara yaklaşan çok daha düşük bir değerlemeye itecek.

analiz
25 şubat kripto fiyat analizi: ethereum, ripple, cardano, luna ve shiba inu 8

LUNA Analiz

Dün ve bugün etkileyici bir hareketle Luna, daha yüksek bir zirve yapmayı ve kilit direnci 64 dolardan kırmayı başardı. Fiyat şu anda bu kilit seviyenin hemen üzerinde ve soru, boğaların onu bir sonraki dirence 79 $ ‘a götürmek için yeterli momentuma sahip olup olmadığı. Genel olarak, Luna için harika bir haftaydı ve son yedi günü %30’luk bir fiyat artışıyla kapattı.

Luna’nın güçlü temelleri onu piyasadaki en iyi performans gösterenlerden biri yapmaya devam ediyor ve en son düşüş oynaklığı kısa sürdü. Hacim ve göstergeler, MACD ve RSI’nin de daha yüksek seviyelere çıkmasıyla birlikte güçlü bir yükseliş eğilimi gösteriyor.

İleriye bakıldığında, Luna 80 doların hemen altında bir sonraki kilit direnç seviyesine ulaşmak için iyi bir şansa sahip olabilir. Böyle bir hareket, piyasanın çoğuna aykırı olacak ve Luna’yı dünya piyasaları çalkantılıyken bir ralliyi sürdürmeyi başaran çok küçük bir kripto para grubuna sokacak.

analiz
25 şubat kripto fiyat analizi: ethereum, ripple, cardano, luna ve shiba inu 9

Shiba Inu (SHIB) Analiz

Shiba Inu‘nun sihri geçen hafta kaybolmuş gibi görünüyor ve fiyat, değerinin %16’sını kaybetti. Şimdi, kripto para birimi, anahtar destekte 0.000023 $ olarak bulundu. Alıcılar buraya güçlü gelmezse, önümüzdeki hafta kaderi acımasız görünüyor.

Son on mumdan dokuzu kırmızı renkte kapandı. Bu da SHIB’nin Şubat ayı başındaki ralli sonrasında çok güçlü bir düzeltmede bulunduğunu gösteriyor. Fiyat hızla çıkış seviyesine geri dönüyor ve o zamandan beri elde edilen tüm kazançları silecek.

Şimdi tüm gözler kritik desteğe çevrildi. Bu seviyenin altında bir kırılma, SHIB’yi 0.000018 $’a doğru itecektir. Bu, 22 Ocak kazasından bu yana görülmeyen bir seviye olacaktır. Mevcut dünya olayları göz önüne alındığında, umutlu olmak zor.

analiz
25 şubat kripto fiyat analizi: ethereum, ripple, cardano, luna ve shiba inu 10

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap