21Shares, Euronext Paris ve Amsterdam’da Decentraland, AAVE, FTX ETP’lerini Listeliyor

21Shares, Euronext Paris ve Amsterdam’da Decentraland, AAVE, FTX ETP’lerini Listeliyor
0

Yatırım şirketinin Euronext Paris ve Amsterdam’da listelenen en son ürünleri Decentraland, AAVE ve FTX Token’a maruz kalma imkanı sunuyor.

İsviçre merkezli kripto borsasında işlem gören ürünlerin (ETP’ler) ihraççısı 21Shares, Paris ve Amsterdam’daki Euronext borsalarında Decentraland, AAVE ve FTX Token olmak üzere üç yeni dijital varlık odaklı ETP’nin listelendiğini duyurdu.

  • Borsada işlem gören ürünler, piyasa oyuncularının temel varlıklara sahip olmalarına gerek kalmadan üç varlığa maruz kalmalarını sağlayacaktır.
  • Resmi basın açıklamasına göre 21Shares Decentraland ETP, Aave ve 21Shares FTX Token ETP, Euronext Paris ve Amsterdam’da listelenecek.
  • Decentraland (MANA), yaklaşık 6 milyar dolarlık bir piyasa değeri ile metaverse ekosistemindeki en köklü tokenlerden biri olarak ortaya çıktı. Ethereum destekli sanal gerçeklik platformu Decentraland’ın yerel madeni parasıdır.
  • Öte yandan AAVE, merkezi olmayan vesayetsiz para piyasası protokolü Aave’yi çalıştıran bir Ethereum belirtecidir.
  • FTT, FTX değişiminin yerel belirtecidir. 21Shares temsilcisi daha önce FTX Token’ın dünyanın en büyük üçüncü kripto para birimi değişimine maruz kalma sağlayan çekici bir yatırım vakası olduğu yorumunu yaptı.
  • Her ETP’nin performansı, kaldıraç olmaksızın doğrudan tokenlerle bağlantılıdır ve 21Shares, temel varlıkları soğuk deposunda tutar.
  • Geçen hafta 21Shares, İsviçre merkezli BX borsasında MANA ve FTT’yi listelediğini duyurdu. Geliştirme hakkında yorum yapan CEO ve kurucu ortak Hany Rashwan, dünyanın ilk NFT ve tek Metaverse ETP’sini eklemenin şirketin önemli kilometre taşlarından biri olduğunu söyledi.
  • 2018’deki kuruluşundan bu yana 21Shares, ürün tekliflerini önemli ölçüde genişletti. Firma tarafından paylaşılan en son istatistikler, bu yıl Şubat ayı itibariyle 26 kripto para borsasında işlem gören ürün ve 87 listelemede 2 milyar doların üzerinde bir miktar yönettiğini öne sürdü.
  • Duyuruya göre rakamlar, dünyanın Binance’i takip eden tek ETP’si, dört Kripto Endeks Sepeti ve yatırımcı stake ödüllü iki ETP’yi (Tezos ve Solana) içeriyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap