2023’ten Önce Yatırım Yapılabilecek En İyi 3 Metaverse Hisse Senedi!

2023’ten Önce Yatırım Yapılabilecek En İyi 3 Metaverse Hisse Senedi!

Bugünlerde finans dünyası, birçok üst düzey Metaverse hisse senedine yakından bakıyor. 2023’te hepsine ayak uydurmak ve alım yapmak bunaltıcı olabilir. Uzmanlara göre, bu sektör 2029’a kadar %48’e kadar büyüyebilir ve bu da onu en karlı yatırım sektörlerinden biri haline getirebilir.

metaverse
2023'ten önce yatırım yapılabilecek en i̇yi 3 metaverse hisse senedi! 2

Son zamanlarda ” Metaverse ” hakkında çok konuşuldu. Facebook’un kendisini Meta Platformlar olarak yeniden adlandıracağının duyurulması, fikri halkın gözüne getirdi. Metaverse, bir dizi BT şirketi tarafından yönetilmeye hazırlanıyor, bu nedenle şimdi hisse senetlerine yatırım yapmak için ideal zaman.

Belirteçler, arazi veya varlıklar yoluyla yatırım yapmanın yanı sıra bir Metaverse’nin hisselerine yatırım yapmak için kullanılabilir. Ancak şimdi, 2023’te Metaverse etrafındaki vızıltıdan yararlanabilecek en iyi 3 hissesini inceliyoruz.

Metaverse’deki En İyi 3 Hisse Senedi:

Nvidia

Yaklaşan Metaverse’lerdeki en büyük bıçak üreticilerinden biri, yarı iletken şirketi Nvidia olabilir. Yonga tasarımcısı, platformu “Omniverse” aracılığıyla meta evrenler için öğeler oluşturma ve tasarlama şansı sunuyor. Gerçek dünyadaki herhangi bir olay, bir tür Metaverse olan Omniverse’de yeniden üretilebilir. Nvidia’nın bir ortağı olan BMW, fabrikalarında üretimi simüle ederek bunu çoktan gerçeğe dönüştürdü.

Bununla birlikte, Omniverse, büyük ölçüde sistemde barındırılan diğer metaverse’ler için dijital ürünler üretebilen programcılara, sanatçılara ve tasarımcılara yöneliktir. Birkaç yıl içinde, pazar Nvidia için milyar dolarlık bir kâr sağlayabilir. Ek olarak, metaverse stokları yarı iletkenlere ve grafik kartlarına olan talebi artırabilir.

Advanced Micro Devices

Amerika Birleşik Devletleri merkezli Advanced Micro Devices (AMD) şirketi yarı iletkenler üretiyor. Yarı iletkenleri gerçekten monte etmeden yaratır ve satar. Ancak AMD yongaları, son ürünler için kabul edilebilir olmanın yanı sıra veri merkezleri için de gereklidir.

Match Group (MTCH)

%60’tan fazla pazar payıyla Match Group (NASDAQ: MTCH), çevrimiçi flört endüstrisine hakimdir. Sektörde oldukça büyük bir varlık portföyüne sahiptir ve hakim konumu, kolaylıkla yukarı ve aşağı ölçekleme yapmasına olanak tanır. Ayrıca şirket, satışlarının oldukça büyük bir yüzde 28’ine denk gelen serbest nakit akışları üretiyor.

Match, bir flört metaverse ve sanal para birimi oluşturacağını açıklamasının ardından geçen yıl dikkatleri üzerine çekti. Şirketin ana flört uygulaması olan Tinder, insanları çevrimdışı ilişkiler kurmaya teşvik etmek yerine sanal karşılaşmalara odaklanarak, çevrimiçi flörtün gelişen dinamiklerini ele aldı.

Çözüm

Borsanın geleceği Metaverse olabilir ve gruba bir an önce katılmanın tam zamanı. Ayak parmaklarınızı Metaverse hisse senedi alemine daldırmak istiyorsanız, yukarıda bahsedilen seçenekler başlamak için harika bir yer.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.