2023’ten Önce Alınabilecek En İyi 3 Metaverse Hisse Senedi

2023’ten Önce Alınabilecek En İyi 3 Metaverse Hisse Senedi

Metaverse, aslında gerçek dünyada yaptığımız her şeyi sonunda içerebilecek sanal bir alandır. Metaverse’de, kendi avatarınızı kullanırken hem sosyal hem de profesyonel ortamlarda gayrimenkul satın almak, sanat eseri satın almak, etkinliklere gitmek ve başkalarıyla sohbet etmek dahil olmak üzere artık her şey mümkün.

Bu söylenti büyük ölçüde Facebook Inc.’in adını Ekim 2021’de Meta Platforms Inc. olarak değiştireceği bilgisinden kaynaklanmaktadır.

Hem traderlar hem de yatırımcılar, tamamen beklenen Metaverse’ye yatırım yapmayı veya ticaret yapmayı düşünüyor. Admirals ile, 3000’den fazla hisse senedi CFD’sinde alım satım yapmanın yanı sıra, iyi bilinen MetaTrader 5 platformunu kullanarak hisse senetlerine yatırım yapabilirsiniz. Trade’i kullanarak alım satım ve yatırım aktivitelerinizi tek bir pratik platformdan yönetebilirsiniz. Amirallerle MT5 veya Invest.MT5.

2023’ten Önce Satın Alınacak En İyi 3 Metaverse Hisse Senedi

Nvidia

NVDA uzun süredir üst düzey bir hisse senedi olduğundan, Metaverse muhtemelen potansiyelini daha da artırmak üzere. Grafik İşlem Birimleri veya GPU’lar, Nvidia tarafından üretilir ve Metaverse’nin iki bileşeni olan oyun konsolları ve bilgisayarlar için gereklidir. Önemli bir pazar payına sahip olan Nvidia, en önemli yonga ve yarı iletken şirketlerinden biri olarak kabul ediliyor. Nvidia için iyi haber, oyun gelirindeki düşüşe rağmen pazar trendinin hala yukarı olması.

metaverse

NASDAQ borsası, NVIDIA Corporation’a ev sahipliği yapar. NVDA’nın piyasa değeri 399,85 milyar dolar. Şu anda 162,54 dolardan satılıyor. Ucuz olmasa da satın alınabilecek en iyi metaverse stoklarından biridir.

Microsoft

Microsoft da dahil olmak üzere birçok büyük, yerleşik işletme, meta veri deposunun gelişimini izliyor. Microsoft, en son teknolojileri ideal zamanda başarıyla uygulama konusunda bir geçmişe sahiptir. Örnek olarak, bulut işletmesi Microsoft Azure, şu anda Amazon’dan hemen sonra ikinci en büyük bulut hizmetleri sağlayıcısıdır. İnsanların avatarları kullanarak sanal olarak yüz yüze işbirliği yapmalarını sağlayan bir program olan Mesh, Microsoft Teams tarafından kullanıma sunulacak.

metaverse

Microsoft Corp., NASDAQ borsasına dayalıdır. Microsoft, açık pazarda 1,79 trilyon dolar değerinde. Şu anda fiyat 204,45 dolar. Microsoft hisseleri, 2022’deki stok düşüşüne rağmen son beş yılda %195 arttı. Bu nedenle satın alınacak en iyi hisse senetleri arasında yer alıyor.

Apple Inc.

Apple Inc, son zamanlarda 2,55 trilyon dolarlık piyasa değeriyle halka açık en değerli şirket olmaya devam ediyor. Belki daha da etkileyici olanı, iPhone üreticisinin teknoloji stoklarında devam eden çöküşe rağmen birçok rakibini ve geniş endeksleri geride bırakmış olmasıdır. S&P 500 ve Nasdaq Bileşik endeksleri, birkaç ay önceki zirvelerinden bu yana sırasıyla %17 ve %26 kaybederken, Apple hissesi yalnızca %13 kaybetti.

metaverse

Apple Inc’in piyasa değeri 2,11 milyon dolar. Şu anda maliyet 132,37 dolar. Bu da Apple’ı yatırımcılar için en güvenilir hisse senetlerinden biri yapıyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.