2023’ten Önce Alınabilecek 1 Doların Altındaki En İyi 7 Meme Kripto Para Birimi!

2023’ten Önce Alınabilecek 1 Doların Altındaki En İyi 7 Meme Kripto Para Birimi!

2023’ten önce, büyük yatırımcılar en iyi kripto para birimlerinin çoğunu 1 ABD dolarından daha düşük bir fiyata satın almayı tavsiye ediyor. Yatırımcılar, çok değişken kripto para birimi piyasasından hızla artan kazançlara bahse giriyorlar. Bunun nedeni, ne olduğunu belirlemek için yaptıkları kapsamlı araştırma miktarıdır.

kripto
2023'ten önce alınabilecek 1 doların altındaki en i̇yi 7 meme kripto para birimi! 2

Bir dijital varlığın gerçek değerini belirlemek, kripto para birimlerine yatırım yapmanın en zor yönlerinden biridir. Birçok yatırımcı, hangi meme coinlerin uygun yatırımlar olabileceğini belirlemekte zorlanıyor çünkü meme para birimleri piyasası her zamankinden daha kalabalık. Yatırımcılar, değerleri hakkında şüphe duymaya devam ediyor çünkü bu emtialar oldukça spekülatif ve gerçek değerleri yok. Bitcoin’in çalışma kanıtı (PoW) konsensüsü de aynı şekilde sonsuz sayıdaki meme coin birimiyle uyumsuzdur.

İlk 10 arasında yer almak için yarışan binlerce kripto para birimi ile dünya çapındaki kripto para birimi endüstrisi patlama yaşıyor. Tether ve USD para birimi gibi bazıları güvenilirdir, ancak Terra Shiba Inu ve diğerleri dahil olmak üzere diğerleri iyi performans gösteriyor. Yatırımcılar, çok değişken kripto para birimi piyasasından hızla artan kazançlara bahse giriyor. 2023’te 1 doların altında fiyatlandırılan ve 2025’e kadar sürecek olan en iyi mem para birimlerini merak ediyorlar. Zengin olmak istiyorsanız 2023’te satın alabileceğiniz en iyi 7 mem kripto para biriminden bazılarını keşfedin.

2023’te Satın Alınacak En İyi 7 Meme Kripto Para Birimi

Dogecoin (DOGE)

En popüler meme parası Dogecoin, kripto para birimi alanında mini bir devrimin katalizörüydü. 2013 yılında bir deney olarak tanıtıldı. Üzerinde bir köpek var çünkü Jackson Palmer, çoğu insan köpeklere bayıldığı için kolayca popülerlik kazanabileceğini düşündü. Yatırımcıların çoğu artan değeri nedeniyle Dogecoin’e yatırım yapmayı tercih ediyor. Bu yazı itibariyle, 0,13 dolar değerinde. 2030 yılına kadar değerinin 0,98 dolara çıkması bekleniyor. Bu nedenle, yakında büyük kazançlar elde etmeyi bekleyebileceğiniz için, fiyat düşükken şimdi yatırım yapmak akıllıca bir fikirdir.

Shiba Inu

Shiba Inu, sahip olunması gereken en sevimli kuruşluk kripto para birimlerinden biridir. Şu anda satın alınacak en iyi meme paralarından biri olarak kabul ediliyor. İlk olarak Dogecoin’e rakip olarak tanıtıldı. Shiba Inu, Bitcoin de dahil olmak üzere kripto para birimlerinin çoğunluğu son zamanlarda kripto kışında bir düşüş yaşadığında %30’un üzerinde bir değer artışı gördü. 2023’te satın alınacak ilk yedi kripto para birimi.

Dash 2 Ticaret (D2T)

2023 için önemli potansiyele sahip olası madeni paralardan biri de bu. Satış öncesi dönemde satışların %80’inden fazlasını oluşturmuş ve 4 milyon doları aşmıştır. Bu başarı, kripto para birimi dünyasında istisnai bir durum ve önde gelen uzmanlar, yakında önemli borsa platformlarında listeleneceğini tahmin ediyor.

IMPT.io (IMPT)

IMPT, en iyi şeyler arasında yer almak için büyük potansiyele sahip başka bir kripto para birimidir. Teknoloji ve sürdürülebilirliği birleştiren en iyi yeşil madeni paralardan biri, çevre dostu olmasıyla tanınır.

Tasarımcılar ve geliştiriciler, müşterilere alışveriş yaptıklarında belirli işletmelerden aldıkları karbon kredilerini sağlayarak tüketicilerin karbon emisyonlarını sınırlamalarını sağlar. Bu 10.000’den fazla markanın tümü çevresel nedenleri destekler ve çevre dostudur.

Calvaria (RIA)

Gelecek vaad eden geleceği nedeniyle kripto para birimi yatırımcılarının ilgisini çekti. Kazanmak için Oynat işlevi sayesinde kriptografik teknoloji ile kripto olmayan insanlar arasındaki engeli kademeli olarak azaltıyor.

Bu aracın yardımıyla, oyuncular bir cüzdan olmadan kripto para kazanabilirler. Daha fazla oyuncu, kazananlar için daha fazla para demektir. RIA’nın şu anda ön satış sezonunda olduğu gerçeğinden, bir satın alma işlemi gerçekleştirerek ve elinizde tutarak yararlanabilirsiniz.

Decentraland (MANA)

Metaverse’e odaklanan benzersiz bir bakış açısına sahip başka bir kripto para birimi projesine Decentraland adı verilir. Kullanıcılar, bu oyun projesi aracılığıyla jeton kazanmak için çok sayıda seçeneğe sahiptir.

Decentraland’da oyuncular, yerel veya Metaverse para birimleriyle sanal araziler satın alabilirler. NFT mağazası da bulunan platformda kullanıcılar oyun içi öğeler ve NFT satın alabiliyor. Metaverse’deki ana projelerden biri, 2022’de yatırım yapmak ve 2023’te havalanmak için faydalı olacak.

Tamadoge (TAMA)

Tamadoge aşağıdaki kripto paradır ve piyasaya sürülmeden önce 2022’de en çok beklenen kripto para birimi projelerinden biriydi. Dogecoin gibi, bu da bir meme parasıdır, ancak onu daha da ilgi çekici kılan başka nedenlerle de öne çıkar.

Tamadoge tarafından geliştirilen bir metaverse olan Tamaverse, çeşitli projelere ev sahipliği yapacak ve yatırımcıların varlıklarını çeşitlendirmesine olanak tanıyacak. Ayrıca, bu metaverse, kullanıcıların kripto para birimi belirtecini oynamasına ve kazanmasına olanak tanıyan bir kazan-oyna özelliği içerir. Yatırımcılar onu satın alabilir ve listelendikleri mevcut OKX ve Lbank listelerinde diğer paraları takas edebilirler.

Çözüm

Bir yatırımcının yapabileceği en önemli ve zor seçimlerden biri, hangi kripto para birimine yatırım yapacağıdır. Bu, bir karar verilmeden önce bir seçeneğin yeterli potansiyele sahip olup olmadığını belirlemek için yapılması gereken kapsamlı araştırma miktarından kaynaklanmaktadır.

Gelecekteki en iyi yatırımlar, yukarıda belirtilen madeni paralardır. 2023 için yapabileceğiniz en akıllıca hamlelerden biri de bu coinlere yatırım yapmak olacaktır.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.