Şubat 2023’te Yaklaşan En İyi 3 Coinbase Listelemesi

Şubat 2023’te Yaklaşan En İyi 3 Coinbase Listelemesi

Hangi yeni kripto para birimlerinin ortaya çıktığını görmek için izleyebileceğiniz birkaç yer var ve Coinbase bunlardan biri. En popüler ve yaygın olarak kullanılan kripto para borsalarından biri olan platform, düzenli olarak günlük 1 milyar doları aşan işlem hacmini yönetiyor.

Şubat 2023’te Gelecek Coinbase Listeleri

Bu yazıda, Şubat 2023 için yaklaşan 3 Coinbase Listelemesini tartışacağız. Bunların ne olduklarını ve neden dikkatinizi çekmeye değer olduklarını vurgulayacağız.

Audius (AUDIO)

Audius nispeten popüler bir altcoin ve yaklaşan Coinbase listelerinin bir parçası. Madeni para 2023’ün başından bu yana istikrarlı bir şekilde yükseldi. AUDIO şu anda son 24 saatte %6,30 artışla 0,20 dolardan işlem görüyor ve bu, acil destek seviyesi ile direnç seviyesi arasında.

coinbase
şubat 2023'te yaklaşan en i̇yi 3 coinbase listelemesi 5

Threshold (T)

NuCypher ve Keep Network arasındaki bir zincir içi birleşmeden oluşturulan, şu anda 0,05 dolara el değiştiren Threshold (T), Coinbase’in onu listeleme yol haritasına eklediğini açıklamasından saatler sonra %94 gibi büyük bir artış gösterdi.

blank
coinbase
şubat 2023'te yaklaşan en i̇yi 3 coinbase listelemesi 6

Axelar (AXL)

Axelar, Web3 için güvenli zincirler arası iletişim sağlar. Altyapısı, dApp kullanıcılarının tek bir tıklama ile herhangi bir varlık veya uygulama ile etkileşime girmesine olanak tanır. Axelar’in bugünkü fiyatı, 24 saatlik $1,75 milyon ticaret hacmiyle, $0,5852 şeklindedir.

coinbase
şubat 2023'te yaklaşan en i̇yi 3 coinbase listelemesi 7

Yaklaşan Coinbase Listelemelerinden Önce Yatırım Yapmalısınız?

Birçok yeni yatırımcı genellikle Coinbase’de yeni kriptoların listelenmesini bekler. Bununla birlikte, bazen paranızı listelemeden önce yatırmak idealdir çünkü Coinbase bir güncelleme yaptığında talep ve dolayısıyla fiyat zaten önemli ölçüde artmış olacaktır.

Coinbase’e göre yol haritası listesine alınan coinler yine de kaldırılabilir veya dahil edilmeyebilir. Platform ayrıca, bir listeleme resmi olarak ilan edilene kadar varlıkların hiçbiri için transferlerin ve ticaretin desteklenmediğini ve bu varlıkların resmi bir duyurudan önce bir Coinbase hesabına yatırılmasının kalıcı bir fon kaybına yol açabileceğini bildirdi.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.