2021’de En İyi Performans Gösteren 6 Kripto Para Birimi

2021’de En İyi Performans Gösteren 6 Kripto Para Birimi
0

2020’den beri dünya, kripto alanının nasıl genişlediğini ve geliştiğini gördü. 

Şu anda, birçok kuruluş ve hatta ülkeler artık bir ödeme şekli olarak kripto para birimleri alıyor. Bu sadece kripto para biriminin finans sektörüne yavaş yavaş nasıl sızdığını ve kendisini piyasada konumlandırdığını gösteriyor.

Bununla birlikte yıl neredeyse kapanırken, çoğu kişi 2021’de hangi kripto para birimlerinin iyi performans gösterdiğini bilmek isteyecektir. Ayrıca CoinGecko’ya göre, bu yıl için en iyi performans gösteren altı kripto, Shiba Inu, Axie Infinity, Terra, Solana, Polygon, Dogecoin.

picture1 1
2021'de en i̇yi performans gösteren 6 kripto para birimi 2

CoinGecko’daki kayıtlar, Shiba Inu’nun geçen yıla göre %77909077,8 artış elde ettiğini gösteriyor. Axie Infinity yıllık %45859,4, Terra ise %15491,9 artış kaydetti.

Benzer şekilde, Solana yıl içinde %11879.1 artış görürken, Polygon  ve Dogecoin sırasıyla %10742.4 ve %9155.6 artışa ulaştı .

Rakamlar yalan söylemez derler. Tüm kripto pazarı bile, şu anda 3 trilyon dolara yaklaştığı için önemli bir büyüme gösteriyor .

Bununla birlikte, analistlerin dediği gibi, bu sadece kripto para birimlerinin kalıcı olduğunu gösteriyor. Mevcut pazar sektörümüzü dönüştürmeye ve hayatımızın bir parçası olmaya devam edecek.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap