200 Milyon Doların Üzerindeki Bitcoin, 32 bin Dolardan Reddedildiğinde Tasfiye Edildi!

200 Milyon Doların Üzerindeki Bitcoin, 32 bin Dolardan Reddedildiğinde Tasfiye Edildi!
0

Tüm piyasa bir kez daha kırmızıyla kaplandığından, tasfiye sayısı günlük ölçekte 200 milyon doların üzerine çıktı.

Bitcoin Tekrardan 30 Bin Dolar Altında…

Bitcoin 32.000 $ ‘da başarısız oldu ve tüm altcoinleri güneye getirdi ve bu da pazar çapında başka bir geri çekilme ile sonuçlandı. Böylece, tasfiyeler ve tasfiye edilen tüccarların sayısı hızla arttı.

  • Dün, kripto para piyasası için oldukça olumlu bir gündü ve Bitcoin, neredeyse 32.000$’a yükseldi. Altcoinler, Solana ve Cardano liderliğindeki bazı önemli artışlar yaşadı.
  • Ancak, son birkaç hafta içinde birkaç kez olduğu için, bunun yanlış bir kopuş olduğu ortaya çıktı. Daha kuzeye gitmek yerine Bitcoin saatler içinde yaklaşık 3.000 dolar düştü ve 29.000 dolara kadar düştü.
  • SOL, BNB, ADA, AVAX ve diğer birçoklarının bir günde çift haneli yüzdeler kaybetmesiyle altcoinler daha iyi durumda değil.
  • Genel olarak, tüm kripto varlıklarının kümülatif piyasa değeri bir günde 90 milyar dolar azalarak 1,2 trilyon doların biraz üzerine düştü.
  • Coinglass’tan gelen veriler, bu artan oynaklığın son 24 saat içinde yaklaşık 80.000 traderı tasfiye ettiğini gösteriyor. Yıkılan pozisyonların toplam değeri 200 milyon doların oldukça üzerinde.
bitcoin
200 milyon doların üzerindeki bitcoin, 32 bin dolardan reddedildiğinde tasfiye edildi! 2

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap