1 Milyondan Fazla Kişi Coinbase NFT Marketplace’e Kaydoldu!

1 Milyondan Fazla Kişi Coinbase NFT Marketplace’e Kaydoldu!
0

CEO Brian Armstrong, 1 milyondan fazla kişinin yaklaşmakta olan Coinbase NFT pazaryeri lansmanı için kaydolduğunu tweetledi. Bu haber, şirketin henüz kendi NFT pazarını başlatmadığını açıklamasından bir gün sonra geldi.

Ayrıntılı olarak, insanlar doğrudan etkinliğin bekleme listesi aracılığıyla Coinbase NFT programına kaydoldu. Özellikle, bekleme listesi, katılmaya ilgi gösteren herkese erken erişim sağlar. Ayrıca, bekleme listesine katıldıktan sonra bir tavsiye bağlantısını paylaşmaya devam edebilirsiniz.

Ek olarak, kullanıcılar başkalarını yönlendirerek Coinbase NFT bekleme listesine erken erişim sağladıklarında seviye atlarlar. Başka bir deyişle, ne kadar çok kişiye atıfta bulunulursa, o kadar üst sıralara çıkarlar.

coinbase
1 milyondan fazla kişi coinbase nft marketplace'e kaydoldu! 2

Birkaçından bahsetmek gerekirse, @pplpleasr1, @Ghxsts, @madebymetsa ve @ponderware, şu anda Coinbase NFT bekleme listesine kaydolan 1 milyon kişi arasında yer alıyor. Kısacası, Coinbase NFT pazarı kullanıma sunulduğunda, kullanıcılar çeşitli dijital koleksiyon ürünleri basabilir, satın alabilir ve bunlarla etkileşime girebilir.

Şu anda, belirlenmiş resmi bir lansman tarihi yok. O zamana kadar elimizdeki tek haber, ekibin belki de bu yıl içinde Coinbase NFT pazarını başlatmak için çok çalıştığı.

Kesin olan bir şey var ki, zamanı geldiğinde Coinbase, sonunda NFT heyecanına katılan en büyük kripto borsalarından biri olacak. Hiç şüphe yok ki, NFT pazarı bu yıl önemli ölçüde arttı.

Çoğu analist, pazarın önümüzdeki aylarda daha da artacağını tahmin ediyor. Ayrıca, patlaması beklenen sadece NFT’ler değil, aynı zamanda Bitcoin ve altcoin’ler.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap